Apie TOPTEN

 • Ar rinktumeisi prietaisą sunaudojantį 50% mažiau elektros energijos?
 • Ar žinai, kad gaminio kainą sudaro ne vien jo pardavimo kaina?
 • Kai kuriuos prietaisus mes naudojame 24 valandas per parą.
 • Kiek išties mums kainuoja gaminys?

Rinkis energetiškai efektyvesnį gaminį ir sutaupyk!

GERIAUSIAS PRODUKTAS VIENU PASPAUDIMU!

Ko mes siekiame?

 Mūsų tikslas - padėti vartotojams greitai ir paprastai rasti geriausius produktus. Geras, geresnis, geriausias mums reiškia:

 •  mažas elektros energijos suvartojimas,
 •  nedidelis poveikis aplinkai,
 •  praktiškas,
 •  nepavojingas sveikatai,
 •  labai geros kokybės,
 •  protinga kaina, geras sąnaudų ir naudos santykis.

Apie Programą

Projektas TOPTEN dalinai finansuojamas Europos Komisijos Konkurencingumo ir inovacijų įstaigos pagal "Pažangi energetika Europai" programą. Projekte dalyvauja 19 Europos Sąjungos šalių. Tarpatutiniam Topten tinklui taip pat priklauso Kinija, Čilė ir Argentina. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija projekto dalyve tapo 2008 metais, projekto veiklos buvo finansuotos EuroToptenPlus programos pagrindu, nuo 2015 m. mūsų veiklas finansuoja TopTenAct projektas.

Kontaktai

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija

Stiklių g. 8, Vilnius LT-01131

Tel.: 8-68612577

el.p. federacija@vartotojai.eu

Projekto vadovė Alvita Armanavičienė

el.p. federacija@vartotojai.eu

About us

About Top-10 Lithuania

Kas yra TOPTEN?

Dažnai vartotojas pasiklysta komercinėje produktų ženklinimo sistemoje ir pagrindinis prioritetas, renkantis gaminį, tampa gaminio kaina, o ne kokybinės savybės. Bet ar pasirinkęs pigesnį gaminį vartotojas laimi?

Projektas TOPTEN dalinai finansuojamas Europos Komisijos Konkurencingumo ir inovacijų įstaigos pagal "Pažangi energetika Europai" programą. Projekte dalyvauja 19 Europos Sąjungos šalių. Tarpatutiniam Topten tinklui taip pat priklauso Kinija, Čilė ir Argentina. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija projekto dalyve tapo 2009 metais, projekto veiklos buvo finansuotos EuroToptenPlus programos pagrindu, nuo 2012 m. mūsų veiklas finansuoja TopTenMax projektas, o nuo 2015 m. mūsų veiklas finansuoja TopTenAct projektas.

Projekto tikslas - pateikti energetiškai efektyviausių elektros prietaisų sąrašus. TOP-10 pateikia informaciją apie geriausius produktus esančius Lietuvos rinkoje. Produktai grupuojami į subkatgorijas, rūšiuojami pagal energijos efektyvumo kriterijus, vartotojai gali pasirinkti ir kitus rūšiavimo parametrus (pvz.kainą) - pateikiamų gaminių sąraše visuomet bus pateikiami tik taupiausi gaminiai.

Kaip atrenkami produktai?

Profesionalūs energetikos ekspertai, viešųjų ryšių specialistai renka informaciją apie rinkoje esančius energetiškai efektyviausius elektros prietaisus.

Atskirų kategorijų ir grupių gaminiai ecotopten.lt pateikiami vartotojui patogiu elektroniniu formatu, kurį galima saugoti Excel formatu, spausdinti.

Pažangi programa rūšiuoja energetiškai efektyviausius gaminius pagal Jūsų pasirinktus kriterijus (dydis, kaina, funkcijos ir kt.).

Kas mums svarbu? Mūsų atrankos kriterijai:

 •  neutralūs
 •  skaidrūs 
 •  kvalifikuoti

 Gamintojai, importuotojai ir prekybos centrai teikia informaciją apie produktus, bet nedaro įtakos produktų atrankai. Mes siekiame nuolat atnaujinti visus duomenis ir pateikti naujausias gaminių tyrimų išvadas. 

ecotopten.lt nėra reklaminė svetainė!

Registruoti vartotojai

Registruotiems vartotojams teikiame nemokamas konsultacijas. Registruoti vartotojai gali dalyvauti įvairiuose konkursuose, gauti naujausią informaciją apie produktus. Asmeninė informacija (el.paštas, vardas), kurią TOP-10 komandai pateikiate registruodamiesi bus įtraukta į Top-10 duomenų bazę ir nepasiekiama tretiesiems asmenims.

Geriausias pasirinkimas

Ženklu - "Geriausias pasirinkimas" pažymėtus prietaisus rekomenduojame Lietuvos vartotojams.

Atsakomybės ribojimas

Už svetainėje pateikiamos informacijos turinį atsakinga Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija. Europos Komisija neatsako už pateiktos informacijos naudojimą.

Visa šioje svetainėje pateikta informacija yra atidžiai peržiūrima. Lietuvos nacionalinės vartotojų federacijos ekspertai siekia pateikti kuo tikslesnę ir naujausią informaciją. Jeigu pastebėjote netikslumų arba turite pastabų, pageidavimų, maloniai prašome mus informuoti.