Apie Programą

Apie Programą

Atnaujinta 2016-05-05

Topten kampanija pradėta vykdyti 2000 m. Šveicarijoje, 2004 m. Prancūzijoje, 2005 m. Austrijoje bei  2006 m. Olandijoje. Europos Sąjungos šalių narių lygmenyje ToptenPlus projektas, dalinai finansuojamas Europos Komisijos, ėmė sparčiausiai vystytis nuo 2006 m. ir šiandien TopTenAct projekte dalyvauja net 19 Europos valstybių. Savo nacionalinėse svetainėse projekto dalyvės pristato efektyviausius elektros prietaisus vartotojams.

Projektas TOPTEN dalinai finansuojamas Europos Komisijos Konkurencingumo ir inovacijų įstaigos pagal "Pažangi energetika Europai" programą. Projekte dalyvauja 19 Europos Sąjungos šalių. Tarpatutiniam Topten tinklui taip pat priklauso  Kinija, Čilė ir Argentina. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija projekto dalyve tapo 2008 metais, projekto veiklos buvo finansuotos EuroToptenPlus programos pagrindu, nuo 2015 m. mūsų veiklas finansuoja TopTenAct projektas.

Tinklapiuose pateikiama informacija yra orientuojama į vartotojus bei kitus pirkėjus, todėl svarbu, kad skelbiama informacija būtų visiškai nepriklausoma, neutrali, tiksli ir skaidri. Topten yra nepriklausomas nuo gamintojų, komercinių tiekėjų, pateikia tik patikimus testų rezultatus bei nepriklausomų institucijų tyrimų duomenis, remiasi įteisintais standartais.

Topten svetainėje rasite informacijos apie rinkoje esančius elektros prietaisus, kurie išrinkti kaip sunaudojantys mažiausiai elektros energijos, draugiški aplinkai. Bendradarbiaudami su didžiausiais pasaulyje viešojo ir privataus sektoriaus pirkėjais, diskutuodami su pramonės atstovais, mes pateikiame įvairiausių gaminių (skalbyklių, šaldytuvų, elektros lempučių, biuro įrangos ir kt.) geriausiųjų sąrašus. Projekto tikslas: padėti vartotojams išsirinkti mažiausiai sąnaudų per naudojimosi laikotarpį reikalaujantį prietaisą, atsižvelgiant į vartotojui priimtiniausius kriterijus. 

  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.