Kas yra TOPTEN?

Atnaujinta 2016-05-05

Dažnai vartotojas pasiklysta komercinėje produktų ženklinimo sistemoje ir pagrindinis prioritetas, renkantis gaminį, tampa gaminio kaina, o ne kokybinės savybės. Bet ar pasirinkęs pigesnį gaminį vartotojas laimi?

Projektas TOPTEN dalinai finansuojamas Europos Komisijos Konkurencingumo ir inovacijų įstaigos pagal "Pažangi energetika Europai" programą. Projekte dalyvauja 19 Europos Sąjungos šalių. Tarptautiniam Topten tinklui taip pat priklauso Kinija, Čilė ir Argentina. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija projekto dalyve tapo 2008 metais, projekto veiklos buvo finansuotos EuroToptenPlus programos pagrindu, nuo 2012 m. mūsų veiklas finansuoja TopTenMax projektas, o nuo 2015 m. mūsų veiklas finansuoja TopTenAct projektas.

Projekto tikslas - pateikti energetiškai efektyviausių elektros prietaisų sąrašus. TOPTEN pateikia informaciją apie geriausius produktus esančius Lietuvos rinkoje. Produktai grupuojami į subkatgorijas, rūšiuojami pagal energijos efektyvumo kriterijus, vartotojai gali pasirinkti ir kitus rūšiavimo parametrus (pvz.kainą) - pateikiamų gaminių sąraše visuomet bus pateikiami tik taupiausi gaminiai.

  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast) disabled.

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.

Komentarai

Norėdami komentuoti, turite prisijungti su savo vardu arba užsiregistruoti .