TOP 10 / Atrankos kriterijai / Nešiojamų kompiuterių atrankos kriterijai Printable version

Nešiojamų kompiuterių atrankos kriterijai

GRĮŽTI Į PRODUKTŲ KATEGORIJĄ

Informacija atnaujintas 2017-03-21

www.top-10.lt pateikia Lietuvos rinkoje parduodamų nešiojamų kompiuterių atrankos kriterijus, kuriais remiantis sudaromas TOP-10 produktų sąrašas. Sudaromo sąrašo nešiojami kompiuteriai privalo atitikti efektyvumo ir taupumo kriterijus.

Kiekvienas gaminys sisteminės analizės būdu vertinamas pagal tuos duomenis, kuriuos pateikia produktų gamintojai ir platintojai, vadovaudamiesi Europos Sąjungos teisės aktais. Bendradarbiavimas su gamintojais, importuotojais ir platintojais neturi jokios įtakos TOP-10 atrankos rezultatams. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija, būdama nepriklausoma nuo verslo vartotojų organizacija, garantuoja nešališkos, skaidrios ir atskaitingos informacijos pateikimą.

NEŠIOJAMŲ KOMPIUTERIŲ GRUPAVIMAS

SUBKATEGORIJA Efektyvumo indeksas (Energijos sąnaudos per valandą)
Nešiojami kompiuteriai 10 - 14 colių <8
Nešiojami kompiuteriai 15 - 17 colių <10
   

Atrankos procesas:

  1. Informaciją apie rinkoje esančius energetiškai efektyviausius produktus pateikia gamintojai ir importuotojai. Bendradarbiaudami su gamintojais, tiekėjais, platintojais, nuolat atnaujiname gaminių sąrašus. Rinkai vystantis – vartotojui pateikiami vis efektyvesni gaminiai.
  2. Renkame tik informaciją apie produktus, kurių energijos efektyvumo indeksas yra ne didesnis nei 10. Pagal gautas gaminių charakteristikas apskaičiuojamas efektyvumo indeksas, kuris išreiškiamas akumuliatoriaus energijos (Wh) ir veikimo laiko (h) santykiu. Kuo mažesnis efektyvumo indeksas, tuo gaminys efektyvesnis.
  3. Nešiojami kompiuteriai sąrašuose grupuojami nuo labiausiai efektyvių iki mažiau. Pažymime, kad visi sąrašuose pateikiami gaminiai yra energetiškai efektyviausi Lietuvos rinkoje. Vartotojai, pagal pageidavimus, gali pasirinkti ir kitus produktų rikiavimo kriterijus, pvz. kaina, baterijos veikimo laikas ir kt. Vartotojai gali pasirinkti kitus grupavimo kriterijus, paspaudžiant raudoną rodyklę konkrečioje kriterijų eilutėje kairėje pusėje. Suteikiama galimybė rikiuoti gaminius didėjančia ar mažėjančia tvarka.
  4. Vidutinės rinkos kainos pateikiamos kaip kelių Lietuvoje veikiančių didžiausių platintojų pateikiamų gaminių kainų vidurkį. Visos rinkos kainos pateikiamos įskaičiuojant 21% PVM mokestį, bei neatsižvelgiant į pardavėjų taikomas nuolaidas ir vykdomas akcijas.

Informaciją teikia:

Informaciją apie gaminius teikia UAB "Novanet".

Valstybės institucijos

LR ENERGETIKOS MINISTERIJA

VALSTYBINĖ VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBA

VĮ ENERGETIKOS AGENTŪRA

Mielai kviečiame visus produktų platintojus susisiekti su mūsų komanda info@top-10.lt dėl produktų, kurie taip pat atitinka TOP-10 atrankos kriterijus.

  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast) disabled.

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.