TOP 10 / Rekomendacijos / Rekomendacijos renkantis spausdintuvą Printable version

Rekomendacijos renkantis spausdintuvą

Spausdintuvai, jei naudojami palyginti nedidelėje įmonėje, didesnę laiko dalį praleidžia budėjimo režime, periodiškai atspausdindami po keletą dokumentų. Spausdintuvui esant budėjimo režime ir pradedant spausdinti, reikalingas pasiruošimo spausdinimui periodas, kurio metu priklausomai nuo spausdintuvo konstrukcijos, spausdintuvas suvartoja apytiksliai tiek pat ar netgi daugiau energijos, nei spausdindamas, todėl toks spausdintuvo naudojimo režimas nėra efektyvus.

Esant galimybei, norime patarti naudotis jūsų įstaigos kompiuterių tinkle veikiančiu bendro naudojimo spausdintuvu, kuris būtų pakankamai apkrautas darbu. Siekiant įvertinti spausdintuvo energijos sąnaudas, reikia skaičiuoti kiek laiko spausdintuvas yra „miego“ (spausdintuvas įjungtas į elektros tinklą, bet nepasiruošęs spausdinti) ir budėjimo (spausdintuvas yra pasiruošęs spausdinti) režimuose.

Charakterizuojant spausdintuvus, yra priimta lyginti jų energijos sąnaudas kilovatvalandėmis savaitei. Rašalinių spausdintuvų naudojama galia budėjimo režime yra žymiai mažesnė nei lazerinių. Rašalinis spausdintuvas suvartoja iki 90 proc. mažiau energijos, nei lazerinis. Vertinant bendras išlaidas spausdintuvui, vertiname ne tik elektros energijos sąnaudas, bet ir eksploatacines išlaidas spausdintuvo medžiagoms, kurios taip pat priklauso nuo spausdintuvo konstrukcijos ir paskirties.

TOPTEN svetainėje pateikiame efektyviausių spausdintuvų modelių sąrašus.

  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.